Team indeling

Team indeling voor senioren voor de voorjaarscompetitie 2018

De voorjaarscompetitie begint per zaterdag 27 januari. Als je vragen of opmerkingen hebt over deze teamindeling, geef dit dan door via de mail.

HTC 1 – 3e DIVISIE, ZATERDAG
Edward van Vliet
Brent Bakker
Rodrigo Escobar Ramirez

HTC 2 – OVERGANGSKLASSE, VRIJDAG
Danny Franken
Brian Bakker
Erik Zwiers
Tom Hoogervorst

HTC 3 – 2e KLASSE, VRIJDAG
Mark Zaal
Robert-Jan te Beek
Erik Schaap

HTC 4 – 3e KLASSE, DONDERDAG
Marlous Jansen
Gerben Posthumus
Paul Dekker
Dirk van Driel

HTC 5 – 3e KLASSE, VRIJDAG
Steven van der Wateren
Jeroen van den Bos
Rick van den Bosch
Dave van Hees
Steve Cheung

HTC 6 – 3e KLASSE, VRIJDAG
Dick Ouburg
Mayckel van Mourik
Sjoerd Lageweg
Timo de Vries
Marijt van Kesteren-Pronk

HTC 7 – 3e KLASSE, VRIJDAG
Wouter Sonderwal
Hans Franken
Rein Lageweg
Ioannis Avakov
Nicolai Smourov

HTC 8 – 4e KLASSE, VRIJDAG
Ton Groeneweg
Rinus van Mourik
Roy van der Roest
Karel Jorritsma
Eric Buiel

HTC 9 – 4e KLASSE, VRIJDAG
Marco Warmerdam
Martijn Bakker
Niels van der Lem
Simon van Bree

HTC 10 – 5e KLASSE, DONDERDAG
Theo Pieterse
Ralph Vergeer
John Fransen
Gerard Evers

HTC 11- 5e KLASSE, VRIJDAG
Rob Murk
Colinda Vos
Carel van Kempen
Joop Langkemper
Denise Verhaart

HTC 12 – 5e KLASSE, VRIJDAG
Ineke Verhaart
Hilbert Kroezen
Ger Slop
Ruud Strikkers

HTC 13 – 6e KLASSE, DONDERDAG
Dik van Dijk
Henny Schrama
Joop van der Pol
Helge Lichner

HTC 14 – 6e KLASSE, VRIJDAG
Johan Huges
René Divendal
Robert van der Wateren
Ivo van Loenen
Monica Louman

DUO 1 – 3e KLASSE, DONDERDAG
Dick Ouburg
Marijt van Kesteren
Sjoerd Lageweg
Mayckel van Mourik
Timo de Vries

DUO 2 – 4e KLASSE, VRIJDAG
Eric Buiel
Martijn Kramer
Frits Freriks

DUO 3 – 5e KLASSE, VRIJDAG
Theo Pieterse
John Fransen
Ralph Vergeer

DUO 4 – 5e KLASSE, DONDERDAG
Hilbert Kroezen
Ger Slop
Joop van de Pol – alleen reserve

DUO 5 – 5e KLASSE, DONDERDAG
Monica Louman
Emmy Nieman
René Divendal
Johan Huges-alleen reserve
Robert van der Wateren-alleen reserve