Team indeling

Team indeling voor senioren voor de voorjaarscompetitie 2017

De voorjaarscompetitie begint per zaterdag 28 januari. Als je vragen of opmerkingen hebt over deze teamindeling, geef dit dan door via de mail.

 

Teamindeling voorjaar 2017
Heren 1 2e Divisie, zaterdag
Simone Broersen
Maurice Schulte
Jens Wiersma
Edward van Vliet


Heren 2 overgangsklasse, zaterdag Heren 3 overgangsklasse, zaterdag
Brent Bakker
Denys Sheremet
Paul Bakker
Theo Quast


Brian Bakker
Mervyn Fong
Danny Franken
Tim Gras


Heren 4 2e klasse, vrijdag Heren 5 2e klasse, donderdag
Robert-Jan te Beek
Erik Schaap
Mark Zaal


Paul Dekker
Dirk van Driel
Marlous Jansen
Gerben Posthumus


Heren 6 2e klasse, vrijdag Heren 7 3e klasse, vrijdag
Steve Cheung
Daniel Choi
Dave van Hees
Ramon Link
Erik Zwiers


Jeroen van den Bos
Rick vd Bosch
Gerard Evers
Steven van der Wateren
Tom Hoogervorst


Heren 8 3e klasse, vrijdag Heren 9 4e klasse, vrijdag
Sjoerd Lageweg
Nienke Meezen
Mayckel van Mourik
Dick Ouburg
Timo de Vries


Ton Groeneweg
Karel Jorritsma
Rinus van Mourik
Roy van der Roest
Roel de Vries (res)


Heren 10 4e klasse, vrijdag Heren 11 4e klasse, vrijdag
Frits Freriks
Carel van Kempen
Rein Lageweg
Colinda Vos


Hans Franken
Joop Langkemper
Rob Murk
Wouter Sonderwal
Frits Koning (res)


Heren 12 5e klasse, donderdag Heren 13 5e klasse, vrijdag
John Fransen
Theo Pieterse
Ralph Vergeer
Denise Verhaart


Hilbert Kroezen
Ger Slop
Ruud Strikkers
Ineke Verhaart


Heren 14 5e klasse, donderdag Heren 15 6e klasse, vrijdag
Dik van Dijk
Rene Divendal
Henny Schrama
Robert van der Wateren


Johan Huges
Fred Louis
Joop van der Pol
Ivo van Loenen
Monica Louman (res)


Duo 1 4e klasse, donderdag

Marijt van Kesteren
Tamara Koning
Dick Ouburg


Duo 2 4e klasse, vrijdag Duo 3 5e klasse, donderdag
Eric Buiel
Martijn Kramer
Bob Naber


Hilbert Kloezen
Ger Slop
Frits Koning
Joop van de Pol (Res)


Duo 4 5e klasse, vrijdag
Theo Pieterse
Marco Warmerdam
Monica Louman
Johan Huges (res)
Ralph Vergeer (res)

René Divendal (res)